Apie mus

Apie mus

„Bagažinė ant stogo“ – tai Kaune ir Kauno rajone veikianti įmonė, užsiimanti stogo bagažinių nuoma. Pagrindinis mūsų siekis ir misija – užtikrinti, kad aktyvų laisvalaikį mėgstantys klientai keliautų su visa reikalinga įranga, padėsiančia dar labiau pagerinti kelionės patirtį.

 

Klientams siūlome tik aukščiausios kokybės produkciją, pasižyminčią tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Mūsų nuomojamos bagažinės yra pagamintos visame pasaulyje puikiai žinomos švedų įmonės „Thule“, kuri jau daugelį metų užima lyderės pozicijas šioje srityje.

 

Be stogo bagažinių nuomos teikiame ir nemokamas su reikiamų įrenginių pritvirtinimu susijusias paslaugas. Išsinuomotos stogo bagažinės bus pritaikytos jūsų transporto priemonei ir tinkamai įmontuotos, užtikrinant stabilumą ir saugumą.

 

Dirbame jums ir dėl jūsų, todėl į mūsų įmonę galite kreiptis bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Dar didesniam klientų patogumui - dirbame ir savaitgaliais. Į mus galite kreiptis telefonu: +37067169206 arba el. paštu info@bagazineantstogo.com.

 

Pasirinkę mūsų įmonės paslaugas užsitikrinsite ne tik aukščiausios kokybės stogo bagažinių pasirinkimą, bet ir išskirtinį dėmesį klientui bei jo poreikių įgyvendinimui.