Baidarių laikikliai

Baidarių laikikliai

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

5€

5 - 9d.

4€

10d. ir daugiau

3€

Skersiniai + laikikliai

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

6€

5 - 9d.

5€

10d. ir daugiau

4€

Aktyvų poilsį mėgstantys klientai gali išsinuomoti specialius baidarių laikiklius. Siūlome išskirtinės kokybės Švedijos kompanijos „Thule“ produkciją, kuri yra pripažįstama šios srities lydere visame pasaulyje.

 

Baidarių laikikliai užtikrins saugų, patikimą ir lengvą jūsų turimų baidarių transportavimą į pasirinktą Lietuvos ar užsienio kurortą. Keliaudami galėsite pamiršti apie papildomus rūpesčius ir džiaugtis smagia kelionės patirtimi, kadangi jūsų baidarės bus tvirtai pritaisytos ant automobilio stogo.

 

Baidarių laikiklių kaina priklausys nuo nuomos dienų skaičiaus ir nuo to, ar papildomai nuomositės specialius skersinius. Pavyzdžiui, už 2-4 dienų nuomą be skersinių sumokėsite 5 eurus vienai parai, už 5-9 dienas – 4 eurus, o keliaudami 10 dienų ir ilgiau - kasdien mokėsite tik po 3 eurus. Renkantis nuomą su skersiniais, 2-4 dienos kainuos 6 eurus, 5-9 dienos – 5 eurus, o 10 dienų ir daugiau - vos 4 eurus. Mažesnės įmokos garantuoja dar malonesnę jūsų kelionės patirtį ir galimybę keliauti per daug negalvojant apie papildomas kelionės išlaidas.

 

Prireikus, įmonės darbuotojai padės pritaisyti ir išmontuoti baidarių laikiklius nuo jūsų automobilio.