Dviračių laikikliai

Dviračių laikikliai

Iš mūsų įmonės galite išsinuomoti ir dviračių laikiklius. Siūlome puikiai visame pasaulyje vertinamos švedų kompanijos „Thule“ įrenginius, padėsiančius transportuoti jūsų turimus dviračius kelionių metu.

 

Dviračių laikikliai suteikia galimybę pasiimti savo dviračius keliaujant į bet kurią pasirinktą vietą. Svarbiausia, kad „Thule“ įrenginiai užtikrina paprastą ir saugų jų gabenimą – pakanka išsirinkti jūsų automobiliui tinkamiausią dviračių laikiklį.

 

Siūlomi skirtingi dviračių laikiklių tipai, kurie gali būti pritvirtinti tiek ant transporto priemonės stogo, tiek ir ant grąžulo (kitaip vadinamo „kablio“). Ypač patogu tai, jog išnuomojami laikikliai yra lengvai pritvirtinami prie jūsų automobilio ir tam visiškai nereikia jokių papildomų įrankių ar kitų techninių priemonių.

 

Dviračių laikiklių kainos priklausys nuo jų tipo (montuojamo ant stogo arba grąžulo („kablio“)), laikotarpio, kurio metu skolinsitės įrangą, dviračių kiekio (nuo 1 iki 4) ir nuo to ar taip pat papildomai nuomositės ir skersinius. Kuo ilgiau naudositės mūsų įranga, tuo mažesnę paros kainą mokėsite.

 

Prireikus, mūsų darbuotojai padės pritaikyti, pritvirtinti, o kelionei pasibaigus - ir nuimti dviračių laikiklius. Tokios paslaugos jums papildomai nieko nekainuos.

 

 

Esame Kaune

Tel pasiteiravimui: +37067169206

Dviračių laikiklis ant kablio

2-3 dviračiams

Laikotarpis

Kaina vienai parai

laikiklis keturiems dviračiams

2 - 4d.

8,5€

12€

5 - 9d.

7.5€

11€

10d. ir daugiau

7€

8€

Skersiniai + laikikliai

Laikotarpis

Kaina parai vienam dviračiui

Kaina parai dviem dviračiams

Kaina parai trims dviračiams

Kaina parai keturiems dviračiams

2 - 4d.

7€

9€

11€

13.5€

5 - 9d.

6€

7€

9€

10€

10d. ir daugiau

4€

6€

6.5€

7.5€

Dviračių laikikliai ant stogo

Laikotarpis

Kaina vienai parai

Kaina dviems dviračiams

Kaina trims dviračiams

Kaina keturiems dviračiams

2 - 4d.

4€

7€

10€

13€

5 - 9d.

3€

5€

7€

10€

10d. ir daugiau

2€

4€

6€

7€