Navigacijos

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

4€

5 - 9d.

3€

10d. ir daugiau

2€

Navigacijos

Savo klientams nuomojame ir kelionių navigacijos sistemas. Tai nepamainoma kiekvieno keliautojo priemonė, padedanti užtikrinti sklandžią, saugią ir malonią kelionės patirtį.

 

Navigacija padeda visų kelionių metu – nepriklausomai nuo to, ar keliautumėte vasarą ar žiemą, po Lietuvą ar po užsienį, vieni ar su draugų bei šeimos kompanija. Vis dėlto, verta pastebėti, kad navigacija labai pravers slidinėtojams žiemą. Navigacijos dėka tokia poilsio kryptis ir pobūdis bus dar malonesnė ir labiau įsimintina.

 

Savo klientams siūlome puikios kokybės naujas navigacines sistemas. Nuolat atnaujinamos programinės įrangos užtikrina tikslumą, patikimumą ir padeda išvengti bet kokių galimybių pasimesti nepažįstamoje vietoje. Išsinuomota navigacija paprasta naudotis, todėl problemų neturėtų kilti net ir tiems, kurie tokį įrenginį rengiasi naudoti pirmą kartą. Jums padės instrukcijos ir lietuvių kalba pateikiamos nuorodos.

 

Navigacija – tai kiekvienam keliautojui būtina priemonė, užtikrinanti didžiausią komfortą kelyje ir naujose vietose. Patikėkite savo maršruto rūpesčius į mūsų rankas ir mes užtikrinsime nepamirštamas atostogas nepriklausomai nuo, ar keliausite vasarą, ar žiemą.