Skersiniai

Skersinių nuomos kaina

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

5€

5 - 9d.

4€

10d. ir daugiau

3€

Skersiniai

Siūlome išsinuomoti ir automobiliams skirtus skersinius. Siūlome jums visame pasaulyje pripažintų ir vertinamų švedų gamintojų „Thule“ produkciją. Jų gaminami skersiniai yra montuojami ant jūsų turimos transporto priemonės stogo. Tokios įrangos nuoma užtikrina dar didesnę ir malonesnę kelionės patirtį, padedančią išspręsti kelyje iškylančius daiktų gabenimo klausimus.

 

Kiekvieno kliento automobiliui pritaikysime išskirtinai jam skirtus skersinius, atitiksiančius visus išmatavimų standartus. Tai padės užtikrinti didžiausią stabilumą ir saugumą keliaujant.

 

Taip pat užtikriname ir nemokamas papildomas paslaugas bei išskirtinį dėmesį kiekvienam mūsų klientui. Mūsų patyrę darbuotojai parinks jums geriausiai tinkančius skersinius ir pritaisys juos prie jūsų automobilio. Grąžinę išsinuomotus skersinius, galėsite dėl nieko nesirūpinti – įrenginiai bus tvarkingai išmontuoti. Visos šios paslaugos – skersinių pritaikymas, montavimas ir numontavimas – jums visiškai nieko nekainuos.

 

Skersinių nuomos kaina priklausys nuo to, kuriam laikotarpiui juos pasiskolinsite. 2-4 dienas už vieną parą mokėsite 5 eurus, 5-9 dienas - 4 eurus, o keliaudami 10 dienų ir daugiau už skersinius mokėsite vos 3 eurus per dieną.

 

Skersinių pritaikymas, užmontavimas, bei numontavimas NEMOKAMAI !