Slidžių ir snieglenčių laikikliai

Slidžių laikikliai su skersiniais

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

6,5€

5 - 9d.

6€

10d. ir daugiau

5€

Slidžių laikikliai

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

4,5€

5 - 9d.

4€

10d. ir daugiau

3€

Slidžių ir snieglenčių laikikliai

Mes jums siūlome išsinuomoti slidžių ir snieglenčių laikiklius savo kelionėms į kalnus. Dirbame tik su išskirtinės kokybės ir visame pasaulyje pripažįstamos bei vertinamos Švedijos kompanijos „Thule“ įrenginiais. Jie užtikrina patogų būdą transportuoti slidinėjimo įrangą į bet kurią vietą, tokiu būdu sutaupant vietą jūsų transporto priemonės viduje.

 

Nuomojami laikikliai yra lengvai atidaromi ir sandariai uždaromi. Spynelės užtikrina saugumą tiek kelyje, tiek ir automobiliui sustojus ar palikus jį be papildomos priežiūros.

 

Kaip ir renkantis bet kurių kitų mūsų siūlomų įrenginių nuomą, mūsų specialistai rekomenduos kiekvienam klientui geriausiai tinkantį sprendimą. Bus įvertintas jūsų automobilio modelis ir dydis, o pagal tai parinkti slidžių ir snieglenčių laikikliai, nepriekaištingai atitinkantys išmatavimų reikalavimus ir užtikrinantys didžiausią stabilumą.

 

Kaina priklausys nuo nuomos dienų skaičiaus ir to, ar papildomai nuomositės skersinius. Kuo daugiau dienų keliausite, tuo pigiau mokėsite už kiekvieną įrangos skolinimosi dieną.

 

Be nuomos, taip pat teikiamos pritaikymo, montavimo ir išmontavimo paslaugos, kurios yra visiškai nemokamos ir rekomenduojamos kiekvienam į mus besikreipiančiam klientui, siekiančiam sutaupyti daug savo laiko.