Stogo bagažinių nuoma

Stogo bagažinės

Stogo bagažinės nuoma

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

6€

5 - 9d.

5€

10d. ir daugiau

4€

Stogo bagažinė + Skersiniai

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

8€

5 - 9d.

7€

10d. ir daugiau

6€

Klientams siūlome stogo bagažinių nuomos paslaugas. Mūsų siūlomame asortimente galite rasti tik aukščiausios kokybės ir laiko patikrintas „Thule“ gamintojo stogo bagažines. Galėsite rinktis iš skirtingo dydžio ir dizaino įrenginių, geriausiai tiksiančių jūsų transporto priemonei.

 

Švedų kompanijos „Thule“ gaminamos bagažinės pasižymi pažangiausiomis technologijomis, kurios užtikrina saugią ir malonią kelionę kiekvienam klientui. Be to, jas itin paprasta naudoti, o tai užkerta kelią papildomiems sunkumams kelyje.

 

Didžiausias leistinas tokių stogo bagažinių krovimas – 75 kilogramai. Bagažinių talpa svyruoja nuo 420 iki 630 litrų. Visi įrenginiai turi dvipusius atidarymus.

 

Pasirinkę mūsų įmonės nuomojamas stogo bagažines, galėsite pasinaudoti ir papildomomis paslaugomis, kurios jums nieko nekainuos. Mūsų specialistai pritaikys stogo bagažinę, kuri puikiai tiks jūsų transporto priemonei, užmontuos ją, o grįžus iš kelionės - atliks išmontavimo darbus.

 

Stogo bagažinių nuomos kaina priklauso nuo laikotarpio. Pavyzdžiui, 2-4 dienas už parą mokėsite 6 eurus, 5-9 paras - 5 eurus, o 10 dienų ir daugiau – vos 4 eurus. Papildomai galėsite išsinuomoti ir specialius skersinius.