Vaikiški vežimėliai dviračiams

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

12€

5 - 9d.

11€

10d. ir daugiau

10€

Vaikiški vežimėliai dviračiams

Siūlome išsinuomoti vaiko vežimėlį, prikabinamą prie jūsų turimo dviračio. Tai puiki priemonė, padedanti aktyvioms šeimoms leisti laiką drauge jau nuo pat ankstyvos vaikystės dienų.

Mūsų nuomojami vežimėliai yra itin patvarūs ir saugūs - tai užtikrina patikimą bei rūpestingą poilsį su vaikais. Vėžimėliai pagaminti taip, kad tvirtai laikytųsi prie pritvirtinto dviračio, užtikrintų tinkamą pusiausvyrą ir leistų keliauti saugiai ir patogiai.

Vertinamos ir visame pasaulyje pripažįstamos švedų kompanijos „Thule“ siūlomi vežimėliai vaikams gaminami taip, kad būtų ne tik patvarūs ir patikimi, bet ir puikaus dizaino bei užtikrinantys maksimalų komfortą. Atsižvelgiant į poreikius, galima rinktis tiek vienam, tiek ir dviem vaikams skirtus vežimėlius. Vežimėliai tinka skirtingo amžiaus vaikams – nuo vos kelių mėnesių kūdikių iki jau ūgtelėjusių 3-5 metų vaikų.

Pasirinkus „Thule“ vaikų vežimėlius dviračiams, užsitikrinate puikų poilsį sau ir visai savo šeimai. Galite būti visiškai tikri, kad jūsų vaikas jausis saugiai ir patogiai prie dviračio pritvirtintame vežimėlyje, kurį išsinuomosite mūsų įmonėje.