Vaikiškos kėdutės dviračiams

Laikotarpis

Kaina vienai parai

2 - 4d.

4€

5 - 9d.

3€

10d. ir daugiau

2€

Vaikiški kėdutės dviračiams

Mes jums siūlome išsinuomoti ir vaiko kėdutes dviračiams. Toks įrenginys padeda užtikrinti aktyvų ir smagų laiko praleidimą kartu su visa šeima jau nuo pirmųjų jūsų mažylio gyvenimo metų.

 

Švedijos gamintojo „Thule“ produkcija yra laikoma viena iš kokybiškiausių ir patvariausių. Siūlomos vaikiškos kėdutės dviračiams užtikrina saugų ir patogų vaiko vežiojimą turimu dviračiu. Kėdutės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant pačias pažangiausias technologijas. Pagrindinis įrenginio tikslas – užtikrinti maksimalų saugumą, tvirtumą ir patikimumą. Be to, didelis dėmesys skiriamas ir vaikiškos kėdutės patogumui bei dizainui.

 

Vaikiškos kėdutės dviračiams suteikia galimybę tėvams drauge su savo vaikais tyrinėti pasaulį ant dviejų ratų – nepriklausomai nuo to, ar tai būtų Lietuvos gamta, ar Europos miestai. Dėl savo patogumo, vaikiškos kėdutės tiks tiek trumpalaikiams pasivažinėjimams po parką ar iki parduotuvės, tiek ir ilgesnėms kelionėms gamtoje ar lankantis svetur.

 

Saugumas, patikimumas, ilgaamžiškumas, komfortas ir dizainas – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių turėtumėte rinktis „Thule“ siūlomas vaikiškas kėdutes dviračiams, kurias galite išsinuomoti mūsų įmonėje dar šiandien.